סוריה סול SuryaSoul | ריקוד נשמת השמש, שיעורי ריקוד למבוגרים בשרון

ריקוד נשמת השמש

לפני כשנתיים, שני מאמנים בשיטת ניה: פיליפ בופור וסאבין צווייג – החיים כנוודים בין הודו ושאר העולם, הרגישו את הקריאה ליצור שיטת תנועה וריקוד המשלבת את כל ההשראות שהשפיעו עליהם. כך נוצרה שיטת SURYASOUL .
מתרגלי יוגה מכירים את המילה בסנסקריט – SURYA – שמשמעותה שמש. לכן התרגום בעברית הוא ריקוד נשמת השמש – כשיוגה הופכת לריקוד החיים.
שילוב רב מימדי מופלא מעולמות היוגה, הטאו, הריקוד ההודי במסע דרך הגוף ומערכת הצ`אקרות שלו, כשהגוף והמוזיקה הופכים להיות הגורו שלנו.

לא מדובר בעוד שיעור יוגה!
אנחנו רוקדים ונעים אך תבונת היוגה משפיעה על תנוחות הגוף, מנחי הידיים, ועל הכוונה ליצור אחדות פנימית ואחדות אם הקהילה הרוקדת ולבסוף עם שאר העולם.
התוצאה היא חוויה פנימית עשירה, רב מימדית ורוחנית בלי ציניות וספקנות. טוב, אולי לוקח זמן להאמין לזה, אבל לי זה קרה!

השיטה מציעה שיעורים עם כוריאוגרפיה פשוטה מובנית הנקראים SURYASOUL SOMA, כשהמנדלה = או המעגל = היא המבנה המוביל בשיעור. המעגל מבטל את ההיררכיות בשיעור ומסמל את השוויוניות בין כולנו ואת החיבור לקהילה.

כמו כן, יש מסעות תנועה חופשית עם הנחייה הנקראים שיעורי SPIRIT ובהם אנחנו צוללים לתוך שערי הגוף, הלב, התודעה והרוח. בדרך כלל במהלך השיעור יש הזמנה להצטרף לשירת מנטרות עוצמתיות העובדות על הרבדים העמוקים שלנו גם אם אין לנו הבנה שכלתנית של המילים בסנסקריט.
בתור המורה הראשונה של השיטה בישראל, ולאחר נסיון של שבע שנים בהוראת ניה (שיטה נפלאה גם כן), התגובות של מי שחווה את השיטה מאשרות לי שהעניין העיקרי כאן הוא התדר הנקי, הרוחני והמרפא.

שיעורי SURYASOUL קבועים מתקיימים כרגע בכפר סבא בסטודיו להניע עם נועה.

בארץ יתקיימו שתי סדנאות:
בחודש מרץ בתאריכים ה- 19-21  2020 ובחודש ספטמבר וב- 10-12 2020
בחצי האי אוויה שביוון תתקיים סדנה בחודש יוני, בתאריכים 1-7  2020 

בין התאריכים 15-22 בחודש נובמבר 2020 תתקיים הכשרת המורים הראשונה בישראל עם יוצרי השיטה שמגיעים לישראל.

גלילה לראש העמוד